Wellness op de piste

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Morzine
Puur op reis: Morzine
'Charme in de sneeuw' is dit jaar het winterthema van Het Frankrijk Huis. Dat betekent chalets, appartementen en hotels die kwaliteit, comfort en sfeer bieden. Adresjes in de sneeuw waar je warm van wordt met bijzondere aandacht voor wellnessaspecten. En dat is meer dan alleen massages en een sauna! Je kunt in sommige accommodaties ook gebruik maken van de diensten van een nanny, privékok of privéchauffeur.
De highlights zijn gebundeld in het online wintermagazine dat op www.frankrijkhuis.nl. wordt gepresenteerd. Enkele nieuwe stijlvolle adressen vind je in Chatel, Flaine, Avoriaz, Arc 1800, Val Thorens, Courchevel, Val d'Isère en Montgenèvre.
Uit onderzoek onder eigen klanten naar gemaksmomenten op skivakantie kwam een opvallende wens naar voren: niet in de rij hoeven te staan om de skipas op te halen. Daarom start Het Frankrijk Huis dit seizoen een proef om de vooraf bestelde skipas met de reisbescheiden mee te sturen. Dit geldt voor alle grote skigebieden en voor alle soorten skipassen die vooraf boekbaar zijn.

Luxe vind je ook in chalet Bigfoot dat je kiest om zijn unieke ligging; de hele Portes du Soleil ligt - letterlijk - aan je voeten en je stapt vanuit het chalet zo de piste op. Er is een eigen sauna en direct naast je chalet ligt een creperie. De oefenpiste en de kindertuin liggen op slechts 200 meter van het chalet. Lees verder voor de andere geweldige extra's... 

Zorgeloos op vakantie met de juiste verzekering

Zorgeloos op vakantie met de juiste verzekering

Nog even en dan is het weer zomervakantie! Weet jíj al wat je gaat doen? Ben je van plan met de auto naar Frankrijk te gaan? Of wil je dit keer op de motor richting de Ardennen? Ook kun je de fiets pakken en een lange route door Europa afleggen. Welke plannen je ook hebt, zorg er altijd voor dat je goed verzekerd bent. Een verzekering is namelijk het vangnet als de dingen anders lopen dan je had gehoopt. Wij laten je graag zien welke verzekeringen je nodig hebt om te genieten van een zorgeloze vakantie.

Lees verder

Waarom een vakantie in Oostenrijk zeker de moeite waard is

Waarom een vakantie in Oostenrijk zeker de moeite waard is

Oostenrijk is misschien niet het eerste land dat in je opkomt als je denkt aan een vakantie in Europa. Maar wist je dat dit land veel te bieden heeft? Denk bijvoorbeeld aan de adembenemende landschappen, maar ook aan de rijke cultuur en geschiedenis. Dit zijn al een aantal redenen waarom Oostenrijk een bestemming is die je niet mag missen. We vertellen je in dit artikel waarom een vakantie in Oostenrijk zeker de moeite waard is.

Lees verder

Workation? Zo blijf je productief en ontspannen tegelijk

Workation? Zo blijf je productief en ontspannen tegelijk

Workation: work en vacation gecombineerd, waarbij je dus werk en vakantie met elkaar afwisselt. Het is tegenwoordig enorm populair, want je kunt genieten van de vrijheid, een nieuwe omgeving en wellicht ook minder afleiding. Het is een leuke ervaring waarbij je niet alleen werkt, maar ook geniet. Hoe zorg je ervoor dat je productief en ontspannen tegelijk blijft tijdens een workation? In de onderstaande blog geven we je een aantal handige tips.

Lees verder

Tips om voedselvergiftiging op reis te voorkomen

Tips om voedselvergiftiging op reis te voorkomen

Op vakantie genieten we van nieuwe smaken en gerechten. Wanneer we wat ouder zijn of een minder sterk immuunsysteem hebben kunnen we echter gevoeliger reageren op voedsel van mindere kwaliteit of dat besmet is met bacteriën of bestrijdingsmiddelen. Herstel van een voedselvergiftiging kan dagen duren en een groot deel van je vakantieplezier vergallen. We geven wat tips om voedselvergiftiging thuis, maar vooral op reis, zoveel mogelijk te voorkomen.

Lees verder

Leiden, ontdek de Bronstijd en de stad

Leiden, ontdek de Bronstijd en de stad

De tentoonstelling ‘Bronstijd. Vuur van verandering’ is van 18 oktober 2024 tot en met 16 maart 2025 te zien is in het Rijksmuseum van Oudheden. Deze grote overzichtstentoonstelling richt zich op de rijke ergernis in de prehistorie van Nederland en West-Europa: de bronstijd (2000-800 v.Chr.) en is een mooie gelegenheid om ook het huidige Leiden te ontdekken.

Lees verder

Winterzonvakantie: we tippen 5 heerlijke winterzonbestemmingen

Winterzonvakantie: we tippen 5 heerlijke winterzonbestemmingen

Veel 50Plussers gaan buiten de schoolvakantieperiodes op reis. Het voor- en najaar zijn de populairste seizoenen, maar ook de ‘winterzonbestemmingen’ doen het goed. Heerlijk genieten op een mooie plek van de zon terwijl het ‘thuis’ guur en koud is. En die winterzonvakanties worden al volop geboekt.

Lees verder