De Leistert, een recreatiepark met heel veel meer!

2.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
De Leistert
©PR De Leistert

Nu buitenlandse vakanties vanwege corona en negatieve reisadviezen voorlopig nog niet mogelijk zijn is er extra veel animo voor vakanties in Nederland. Maar dan wel coronaproof, comfortabel en met voldoende activiteiten voor zowel (groot)ouders als (klein)kinderen. Recreatiepark de Leistert beantwoordt aan al die wensen.

Wat is de Leistert?

Volgens eigen zeggen is het park het meest veelzijdige recreatiepark van Limburg. En dat ze daarin niet overdrijven kan ik uit eigen ervaring melden. Het park is erg ruim opgezet met veel mogelijkheden voor wandelen, buitenspelen, indoor activiteiten en simpelweg genieten van het comfort van de bungalows. Wij huurden er bijvoorbeeld een grote bungalow met sauna en stoomdouche en geloof me, dat is op een regenachtige en koude dag heel erg aangenaam!

Voor gezinnen met kinderen zijn er kindvriendelijke en kleurrijke bungalows waar aan alles is gedacht. Van traphekje tot box en van kinderbed tot bolderkar. En voor een familievakantie kunnen oma en opa terecht in een kleine bungalow en het gezin in een van de grotere accommodaties. Gezellig samen, maar toch apart.

Liefhebbers van kokkerellen moeten zeker de Bungalow type 8B+ Plus Culinair  boeken. Is de keukenuitrusting in de ‘gewone’ bungalows al uitgebreid, in de culinaire uitvoering vind je extra’s als een Weber barbecue, gourmetstel, keukenmachine, contactgrill en een Senseo koffiemachine. En is het buiten kouder dan zet je toch gewoon de terrasverwarming aan.
Tip: vergeet je keukenlinnen niet!

Wat is er te doen?

b_350_233_16777215_00_images_stories_Pr-fotos_deleistertgolfbaan.jpgJe kunt bijna zeggen: ‘Wat is er niet te doen’? Er zijn zoveel activiteiten die leuk zijn voor jong én oud. Zoals het adventure sportveld. Als je hier je energie niet kwijt kunt weet ik het niet meer. Een volleybalveld, stormbanen, een bootcampbaan en een kabelbaan vechten om je aandacht.


Of wat dacht je van gezond zwemmen in de buitenlucht? Vanaf half mei is het verwarmde buitenzwembad open. Dein mee op de golven van het golfslagbad, leef je uit in de waterspeelzone en plof neer op een van de grasveldjes.

Midgetgolf is echt vermaak voor iedereen. En op de 18-holes Adventure Golfbaan, waar de natuur onderdeel is van het traject, kun je heel wat uitdagingen vinden. Heel bijzonder: tijdens je rondje midgetgolf steek je een paar keer de rivier de Maas over. Ook ’s avonds kun je een balletje slaan omdat de baan mooi verlicht is.

Waarom recreatiepark de Leistert?

©PR de LeistertWe hebben aardig wat vakantieparken in Nederland gezien, maar het leuke aan de Leistert vonden wij de diversiteit van de accommodaties. Modern, maar in authentieke Limburgse boerderijstijl gebouwd en met een afwisselende ligging. Niet allemaal strak naast elkaar maar net als een klein dorp met lanen en laantjes. Er is voldoende privacy en dan is er dus dat enorme aanbod aan activiteiten. Je hoeft zelfs het park niet af voor je dagelijkse boodschappen. In de goed uitgeruste supermarkt vind je alles wat je nodig hebt.

O, en ga je liever kamperen en zoek je campings in Limburg? Ook dan moet je bij de Leistert zijn. Huur een glampingtent, neem je huisdier mee naar een van de speciale kampeerplaatsen comfort of zet je eigen tent, caravan of camper neer op een van de mooie kampeerplekken.
De 5-sterrencamping draagt de titel ANWB Topcamping en behoort tot de mooiste campings in Nederland en Europa. 

Al met al genoeg redenen om snel je accommodatie of kampeerplek te boeken zodat je zeker bent van een fantastische vakantie en je, net als ik, kunt terugkijken op een mooie Leistert-ervaring.

Ontdek de andere kant van de wereld in Australië en Nieuw-Zeeland

Ontdek de andere kant van de wereld in Australië en Nieuw-Zeeland

Breng een bezoek aan de andere kant van de wereld, door een reis naar Australië of Nieuw-Zeeland te boeken. Beide landen hebben je ontzettend veel te bieden op het gebied van natuur en cultuur. Daarbij hoef je niet bang te zijn dat je er niet kunt ontspannen na een drukke periode op het werk of tijdens je studie; beide landen beschikken over tal van fraaie stranden. In dit artikel lees je meer over wat het reizen naar Australië en Nieuw-Zeeland zo de moeite waard maakt.

Lees verder

Wellness en luxe, ook voor een nachtje weg

Wellness en luxe, ook voor een nachtje weg

Voor veel mensen is een hotelkamer vooral om in te slapen. Zeker bij een stedentrip of weekendje weg is de overnachting vaak ondergeschikt aan de bestemming. Maar een fijn hotel, luxe kamer en een heerlijk bed dragen zeker bij aan het plezier van het nachtje of weekendje weg. En dat hoeft echt niet duur te zijn.

Lees verder

Kerstmarkten in Europa: zeven tips

Kerstmarkten in Europa: zeven tips
Kerstmarkten. Voor veel mensen betekent dat sfeer en gezelligheid. Stap in de auto, neem de bus of pak de trein naar een van deze kerstmarkten in Europa. Van klein tot groot, van ondergronds tot op het water, kerstmarktliefhebbers kunnen dit jaar hun hart weer ophalen.

Lees verder

De vele voordelen van een vakantiehuis

De vele voordelen van een vakantiehuis

Nederlanders gaan steeds vaker op vakantie in eigen land of in een van onze buurlanden. Dichtbij en duurzaam zijn hierbij de sleutelwoorden, al spelen ook luxe en ligging duidelijk mee. Daarbij kiezen steeds meer mensen voor het gemak van een vakantiehuis op een vakantiepark.

Lees verder

Welke fietsendrager heb je nodig op vakantie?

Welke fietsendrager heb je nodig op vakantie?

Wil je graag je eigen fiets meenemen op vakantie met de auto? Dan kun je het beste een fietsendrager aanschaffen en monteren. Met een fietsendrager kun je namelijk alle kanten op. Zeker als je veel met de auto onderweg bent voor langere tijd of voor een vakantie, is een fietsdrager de ideale manier om je fiets mee te nemen. Toch is niet iedere fietsendrager geschikt voor elke fiets of elke auto. Daarom in dit artikel tips om de juiste fietsendrager te kiezen.

Lees verder

Volop genieten in luxe en natuur

Volop genieten in luxe en natuur

Hoe is het om vakantie te vieren in een huisje op een recreatiepark? Het antwoord daarop kun je niet zo een, twee, drie geven. Het hangt er namelijk nogal vanaf welk park je kiest. Zelf hou ik van parken die niet ‘standaard’ zijn. Waar je verdwaalt in de eindeloze rij dezelfde huisjes. Wat ik wel wil is een park waar luxe en natuur wel standaard zijn. Op naar Limburg dus…

Lees verder