Wellness in Peru: combinatie van oud en nieuw

3.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Puur op reisPeru is dé nieuwe hotspot voor wellness liefhebbers. Hier worden oude Inca methodes en producten gecombineerd met de nieuwste technieken: exfoliaties van cocabladeren, Inca Stone massages en een 'Machu Picchu zuivering'. Op en top ontspanning op een van de meest bijzondere plekken ter wereld.

Ultieme rust in het hart van de Machu Picchu

Unu Spa is gevestigd in het Inkaterra Machu Picchu Pueblo hotel in een nevelwoud tussen de Andes en het Amazonegebied. Hier wordt een mystieke Andes aanpak gecombineerd met lokale, 100 % natuurlijke producten. Zo zijn er speciale behandelingen met Coca bladeren, ontworpen om te ontgiften en de bloedsomloop te verbeteren. Deze behandelingen verwijzen naar de magische, religieuze en medicinale rituelen van de Andes- traditie. Een Andes Hot Stone of gezichtsmassage kan ook. Hier wordt Serpentine gebruikt: deze Machu Picchu Andes edelsteen is een meditatiesteen bijdraagt aan een lange levensduur.

Hotel Las Casitas del Colca heeft een eigen luxe spa, Spa Samay. Midden in de prachtige Colya Canyon is het hier genieten geblazen van een breed scala aan bijzondere behandelingen. Een ‘Corn and Honey wrap’ bijvoorbeeld of een warme riviersteen massage: de spa gebruikt oude Inca technieken en lokale producten uit de vallei die een verjongende en ontspannende werking hebben. Geniet van de vele behandelingen en strijk daarna neer aan het buitenzwembad, omgeven door de rotsen van de Colca Canyon en overvliegende zeldzame condors.

Maak een schitterende (wellness)reis naar Peru met


Baobab

Djoser

Explore Travel

Namasté Reizen

Shoestring

Ontdek de andere kant van de wereld in Australië en Nieuw-Zeeland

Ontdek de andere kant van de wereld in Australië en Nieuw-Zeeland

Breng een bezoek aan de andere kant van de wereld, door een reis naar Australië of Nieuw-Zeeland te boeken. Beide landen hebben je ontzettend veel te bieden op het gebied van natuur en cultuur. Daarbij hoef je niet bang te zijn dat je er niet kunt ontspannen na een drukke periode op het werk of tijdens je studie; beide landen beschikken over tal van fraaie stranden. In dit artikel lees je meer over wat het reizen naar Australië en Nieuw-Zeeland zo de moeite waard maakt.

Lees verder

Wellness en luxe, ook voor een nachtje weg

Wellness en luxe, ook voor een nachtje weg

Voor veel mensen is een hotelkamer vooral om in te slapen. Zeker bij een stedentrip of weekendje weg is de overnachting vaak ondergeschikt aan de bestemming. Maar een fijn hotel, luxe kamer en een heerlijk bed dragen zeker bij aan het plezier van het nachtje of weekendje weg. En dat hoeft echt niet duur te zijn.

Lees verder

Kerstmarkten in Europa: zeven tips

Kerstmarkten in Europa: zeven tips
Kerstmarkten. Voor veel mensen betekent dat sfeer en gezelligheid. Stap in de auto, neem de bus of pak de trein naar een van deze kerstmarkten in Europa. Van klein tot groot, van ondergronds tot op het water, kerstmarktliefhebbers kunnen dit jaar hun hart weer ophalen.

Lees verder

De vele voordelen van een vakantiehuis

De vele voordelen van een vakantiehuis

Nederlanders gaan steeds vaker op vakantie in eigen land of in een van onze buurlanden. Dichtbij en duurzaam zijn hierbij de sleutelwoorden, al spelen ook luxe en ligging duidelijk mee. Daarbij kiezen steeds meer mensen voor het gemak van een vakantiehuis op een vakantiepark.

Lees verder

Welke fietsendrager heb je nodig op vakantie?

Welke fietsendrager heb je nodig op vakantie?

Wil je graag je eigen fiets meenemen op vakantie met de auto? Dan kun je het beste een fietsendrager aanschaffen en monteren. Met een fietsendrager kun je namelijk alle kanten op. Zeker als je veel met de auto onderweg bent voor langere tijd of voor een vakantie, is een fietsdrager de ideale manier om je fiets mee te nemen. Toch is niet iedere fietsendrager geschikt voor elke fiets of elke auto. Daarom in dit artikel tips om de juiste fietsendrager te kiezen.

Lees verder

Volop genieten in luxe en natuur

Volop genieten in luxe en natuur

Hoe is het om vakantie te vieren in een huisje op een recreatiepark? Het antwoord daarop kun je niet zo een, twee, drie geven. Het hangt er namelijk nogal vanaf welk park je kiest. Zelf hou ik van parken die niet ‘standaard’ zijn. Waar je verdwaalt in de eindeloze rij dezelfde huisjes. Wat ik wel wil is een park waar luxe en natuur wel standaard zijn. Op naar Limburg dus…

Lees verder