Druk in het vliegtuig? Nee hoor!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Chris O'LearyVoor Chris O'Leary uit New York was de vlucht van Cleveland naar zijn thuisstad een van ongekende luxe. Geen overvol vliegtuig, krappe stoelen, gevecht om bagagerekken en gedrang in de gangpaden. Nee, de New Yorker stapte in het vliegtuig om te ontdekken dat hij de enige passagier was. Bijna in ieder geval, want op de valreep stapte er nog een tweede passagier aan boord.

 

De vlucht van O'Leary's vlucht was maandag gepland om 09.39 uur, maar omdat er een vertraging van zes uur was ontstaan had Delta Airlines alle passagiers overgeboekt op andere vluchten. Behalve Chris. Hij was om de een of andere reden vergeten. In zijn hotelkamer wachtte de man uit Brooklyn op nieuws over de vlucht. Toen dat niet kwam vertrok hij naar de luchthaven om er achter te komen dat het vliegtuig waar hij mee zou vertrekken, nog aanwezig was en zou vertrekken naar New York omdat het vliegtuig daar toch nodig bleek te zijn.

Instappen dan maar op de vlucht waar normaal 76 passagiers zitten. En de allerlekkerste stoel uitkiezen. Genieten van een privé-veiligheidsinstructie, een drankje en ruimte. Een zee van ruimte. Chris liet zich fotograferen door een stewardess en meldde op Twitter: "Nee, het is geen grap. Ik ben de enige in het vliegtuig!"

Daar kwam verandering in toen op het laatste moment nog een andere passagier aan boord stapte. Veel aanspraak had Chris O'Leary daar niet aan: "Die lag de hele vlucht te slapen. Het blijkt dat je dus zomaar een privé-vliegtuig kunt hebben terwijl je een lijnvlucht boekt..."

Op dit artikel kun je niet (meer) reageren.

Ontdek de andere kant van de wereld in Australië en Nieuw-Zeeland

Ontdek de andere kant van de wereld in Australië en Nieuw-Zeeland

Breng een bezoek aan de andere kant van de wereld, door een reis naar Australië of Nieuw-Zeeland te boeken. Beide landen hebben je ontzettend veel te bieden op het gebied van natuur en cultuur. Daarbij hoef je niet bang te zijn dat je er niet kunt ontspannen na een drukke periode op het werk of tijdens je studie; beide landen beschikken over tal van fraaie stranden. In dit artikel lees je meer over wat het reizen naar Australië en Nieuw-Zeeland zo de moeite waard maakt.

Lees verder

Wellness en luxe, ook voor een nachtje weg

Wellness en luxe, ook voor een nachtje weg

Voor veel mensen is een hotelkamer vooral om in te slapen. Zeker bij een stedentrip of weekendje weg is de overnachting vaak ondergeschikt aan de bestemming. Maar een fijn hotel, luxe kamer en een heerlijk bed dragen zeker bij aan het plezier van het nachtje of weekendje weg. En dat hoeft echt niet duur te zijn.

Lees verder

Kerstmarkten in Europa: zeven tips

Kerstmarkten in Europa: zeven tips
Kerstmarkten. Voor veel mensen betekent dat sfeer en gezelligheid. Stap in de auto, neem de bus of pak de trein naar een van deze kerstmarkten in Europa. Van klein tot groot, van ondergronds tot op het water, kerstmarktliefhebbers kunnen dit jaar hun hart weer ophalen.

Lees verder

De vele voordelen van een vakantiehuis

De vele voordelen van een vakantiehuis

Nederlanders gaan steeds vaker op vakantie in eigen land of in een van onze buurlanden. Dichtbij en duurzaam zijn hierbij de sleutelwoorden, al spelen ook luxe en ligging duidelijk mee. Daarbij kiezen steeds meer mensen voor het gemak van een vakantiehuis op een vakantiepark.

Lees verder

Welke fietsendrager heb je nodig op vakantie?

Welke fietsendrager heb je nodig op vakantie?

Wil je graag je eigen fiets meenemen op vakantie met de auto? Dan kun je het beste een fietsendrager aanschaffen en monteren. Met een fietsendrager kun je namelijk alle kanten op. Zeker als je veel met de auto onderweg bent voor langere tijd of voor een vakantie, is een fietsdrager de ideale manier om je fiets mee te nemen. Toch is niet iedere fietsendrager geschikt voor elke fiets of elke auto. Daarom in dit artikel tips om de juiste fietsendrager te kiezen.

Lees verder

Volop genieten in luxe en natuur

Volop genieten in luxe en natuur

Hoe is het om vakantie te vieren in een huisje op een recreatiepark? Het antwoord daarop kun je niet zo een, twee, drie geven. Het hangt er namelijk nogal vanaf welk park je kiest. Zelf hou ik van parken die niet ‘standaard’ zijn. Waar je verdwaalt in de eindeloze rij dezelfde huisjes. Wat ik wel wil is een park waar luxe en natuur wel standaard zijn. Op naar Limburg dus…

Lees verder