Eric Toren geëerd als Europees hotelier van het jaar
Eric Toren, eigenaar van The Toren Hotel Groep, heeft als eerste Nederlander ooit de award voor Europees hotelier van het jaar gewonnen. In de strijd om de individuele award kreeg de Amsterdammer concurrentie van onder anderen Christine Hodder van het luxe The Stafford Hotel in London en Didier Le Chavez van Le Bristol, het beste hotel van Parijs.
,,Ik ben zo trots op het winnen van deze award. Samen met mijn vrouw Petra en hele team van The Toren Hotel Groep werken we elke dag keihard om iedere gast een memorabel verblijf te kunnen geven. Deze prijs bevestigt dat we iets unieks hebben neergezet, waar internationale belangstelling en waardering voor is,” vertelt Toren aan Travelution.
Van 1 ster naar 4
In voorgaande jaren werd de award telkens uitgereikt aan een hotelier van een 5-sterren grand hotel, maar bij deze editie liep het anders. De prestaties van de Amsterdamse 3- en 4-sterren boutique hotels van Toren werden als beste gewaardeerd.
Boek hier je kamer in The Toren in Amsterdam bij Hotels.com
Eric Toren staat vanaf 1991 aan het roer van hotel The Toren in Amsterdam en onder zijn leiding groeide The Toren uit van een hotel met 1 ster tot een luxe prijswinnend 4-sterrenhotel met suites op 5-sterrenniveau.