Puuropreis: food and the citySommige mensen gaan mode shoppen als ze op reis gaan. Christine Van Imschoot niet. Zij gaat in elke stad waar ze komt op zoek naar de lekkerste bakkers, de beste supermarktjes en de fijnste delicatessenwinkels waar ze authentieke ingrediënten kan kopen. Voor Christine geen fashion items in haar handbagage, maar wél een plastic zakje met de lekkerste Italiaanse paddestoelen. Of een pot golden syrup. Of een stuk of wat New Yorkse cannelonis. Thuis verwerkt ze al dat lekkers in eenvoudige, maar verrukkelijke gerechten met een zuiders tintje. De recepten geeft ze in het boek Food & the City. Puur op reis geeft een aantal exemplaren van dit wereldse kookboek weg.
Wereldstad, wereldhap
De lekkerste recepten van de leukste steden staan in Food & the City. In dit boek neemt Christine je mee op foodshoppingtrip naar acht verschillende wereldsteden: Londen, Gent, Amsterdam, Rome, Turijn, New York, Brussel & Parijs. Bij elke stad kookt ze een menu om van te watertanden. Gerechten die net even anders zijn, maar niet te ingewikkeld om thuis te maken. En omdat ze ook tips geeft over voedingswinkels in eigen land, hoef je er niet eens voor op reis te gaan! Smakelijk lezen!
Win een boek
Wat moet je doen om een exemplaar van dit smakelijke boek te winnen?
A. Meld je, als je dat nog niet gedaan hebt, aan voor onze nieuwsmailing. Zo blijf je op de hoogte van het laatste nieuws, de leukste vakantiereizen en de nieuwste artikelen, reportages en prijsvragen. Aanmelden kan hier!
B. Beantwoord de volgende vragen:
a. Hoeveel recepten staan er in het boek?
b. Wat wordt tegenwoordig in de voormalige apotheek van Rye verkocht?
De prijsvraag is gesloten.
Winnaars van het boek zijn:
S. Kloppert uit Sliedrecht
M. van der Puijl-van Rossum uit Gouda
A. Maas uit Nieuwstadt
Dhr/mw Verleer uit Groningen
A. Aldegaerde uit Antwerpen
Informatie over Food & the City:
Uitgeverij: Terra Lannoo
Aantal pagina's: 192 (gebonden)
ISBN: 978 94 014 0364 1
Prijs € 24,99
Musea in Nederland. We hebben een lijstje gemaakt van 12 musea in Nederland, in elke provincie een, die misschien wat onbekender zijn, maar absoluut de moeite waard. Van kunst en geschiedenis, tot wetenschap of cultureel erfgoed, je vindt het in deze musea.
Of je nu een kampeervakantie onderneemt in een tent, caravan of camper, er zijn enkele essentiële zaken die je niet mag vergeten om je vakantie soepel en plezierig te laten verlopen. Hier zijn enkele belangrijke dingen die zeker niet mogen ontbreken.
Breng een bezoek aan de andere kant van de wereld, door een reis naar Australië of Nieuw-Zeeland te boeken. Beide landen hebben je ontzettend veel te bieden op het gebied van natuur en cultuur. Daarbij hoef je niet bang te zijn dat je er niet kunt ontspannen na een drukke periode op het werk of tijdens je studie; beide landen beschikken over tal van fraaie stranden. In dit artikel lees je meer over wat het reizen naar Australië en Nieuw-Zeeland zo de moeite waard maakt.
Voor veel mensen is een hotelkamer vooral om in te slapen. Zeker bij een stedentrip of weekendje weg is de overnachting vaak ondergeschikt aan de bestemming. Maar een fijn hotel, luxe kamer en een heerlijk bed dragen zeker bij aan het plezier van het nachtje of weekendje weg. En dat hoeft echt niet duur te zijn.
Kerstmarkten. Voor veel mensen betekent dat sfeer en gezelligheid. Stap in de auto, neem de bus of pak de trein naar een van deze kerstmarkten in Europa. Van klein tot groot, van ondergronds tot op het water, kerstmarktliefhebbers kunnen dit jaar hun hart weer ophalen.
Nederlanders gaan steeds vaker op vakantie in eigen land of in een van onze buurlanden. Dichtbij en duurzaam zijn hierbij de sleutelwoorden, al spelen ook luxe en ligging duidelijk mee. Daarbij kiezen steeds meer mensen voor het gemak van een vakantiehuis op een vakantiepark.